Kręcę do pracy

Kręcę do pracy
Share Button

Kręcę do pracy – pierwsza akcja społeczna, która nagradza za jazdę na rowerze do pracy!

Organizatorem akcji są pomysłodawcy aplikacji Activy – pierwszej mobilnej gry rowerowej, w której liczą się nie tylko kilometry.
Organizatorzy akcji chcą przekonać, że rower może towarzyszyć na co dzień, a nie tylko od święta. Zyska na tym nasze zdrowie, środowisko i miasto. Zachęcają do zmiany przyzwyczajeń komunikacyjnych w miastach i brania udziału w miejskich rywalizacjach rowerowych.


Aktywny udział cyklistów w akcji zostanie nagrodzony. Punkty zebrane przez rowerzystów zamienią się w BikeCoiny, które następnie będzie można wymienić na zniżki i nagrody rzeczowe od partnerów akcji.

Jak się włączyć?

Aby wziąć udział w akcji wystarczy pobrać aplikację Activy z krecedopracy.pl, zarejestrować się i dołączyć do otwartego konkursu Kręcę do pracy. Aplikacja rejestruje każdy przejazd rowerem, za który zbiera się punkty i wymienia się na nagrody w sklepie Activy.

Zachęcamy także do sprawdzenia akcji wydarzenia na facebooku.
Akcja Kręcę do pracy będzie trwać od 13 maja do 03 czerwca br. Punkty za przejazdy rowerem wykonane w dniu 17 maja – czyli Międzynarodowym Dniu Jazdy na Rowerze do Pracy – będą liczone podwójnie!

Małgorzata Pastusiak
Świdnik Miasto Dla Rowerów