Główna nagroda podczas Lubelskiego Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018

Share Button

W dniach 4-5 października odbyło się Lubelskie Forum Inicjatyw Pozarządowych 2018, które zostało zorganizowane przez Związek Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych we współpracy z Radą Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego oraz Centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

 

Podczas tegorocznego spotkania, nasz stowarzyszeniowy kolega – Maciej Lubaś otrzymał główną nagrodę w kategorii Największa Osobowość Trzeciego Sektora w Województwie Lubelskim 2017. Nagroda przyznawana jest przez niezależną kapitułę, składającą się z członków i członkiń Rady Działalności Pożytku Publicznego Województwa Lubelskiego.

Jest to dla nas bardzo duże wyróżnienie z tego względu, że Maciej wkłada bardzo dużo wysiłku w promocję oraz rozwój organizacji. Jego upór i dążenie do celu przynoszą pozytywne skutki i motywują naszych aktywistów i aktywistki. Wiele dobrego uczymy się od siebie nawzajem, dlatego jeszcze raz chcemy pogratulować Maćkowi. Życzymy dalszych sukcesów zawodowych oraz prywatnych.

Obszerną relację z tego wydarzenia, możecie zobaczyć na stronie Związku Stowarzyszeń Forum Lubelskich Organizacji Pozarządowych. Wystarczy kliknąć tutaj.

 

Małgorzata Pstusiak

Świdnik Miasto Dla Rowerów